Tak zvaná metalhalogenidová výbojka je dokonalým světelným zdrojem pro venkovní osvětlení. Její využití je sice omezeno, ale i přesto ji najdete ve světlech na parkovištích, v parcích, na ulicích či v průmyslových nebo sportovních areálech a můžete si s ní posvítit i před Vaším domem a podobně. Jde o vysoce výkonný světelný zdroj, vlastně o nejúčinnější světelný zdroj pro exteriér vůbec a to díky dosažení maximálního měrného výkonu.

bílá žárovka

Metalhalogenidová výbojka http://www.vybojka.eu/ má také spoustu výhod. Tento světelný zdroj je velmi úsporný a to díky jejich velmi dlouhé životnosti a to až několik desítek tisíc hodin a také samozřejmě díky jejich nízkému příkonu. Výkon těchto světelných zdrojů je opravdu maximální a to i přes nízkou spotřebu elektrické energie. Také jistě oceníte jejich velmi dobrou viditelnost a to i v tom nejhorším počasí, jako je například velmi hustá mlha.

V naší opravdu široké nabídce najdete metalhalogenidové výbojky v mnoha provedeních, tvarech, velikostech, druzích, ale hlavně s různými paticemi tedy závity a samozřejmě v mnoha různých wattážích. Právě proto je důležité správně vybírat. V prvé řadě musíte zjistit, jakou patici vyžaduje Vaše svítidlo a pak samozřejmě jaký tvar, velikost a také jakou wattáž. Pokud byste si nevěděli rady s výběrem, obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

žlutá lucerna

Mezi metalhalogenidovými výbojkami, nebo také sodíkovými, jak bývají nazývány častěji, najdete také druhy určené přímo pro pěstování rostlin a to hned ve dvou možných wattážích. Kromě těchto výbojek pro exteriér, najdete v naší nabídce také halogenidové výbojky pro nasvícení různých výstavišť či výloh obchodů a dalších míst a samozřejmě také velký výběr světelných zdrojů určených pro interiér do Vašich domácností, kanceláří a podobně. Nezapomeňte si prohlédnout také naši nabídku elektroinstalačního materiálu.